fbpx

Термосантехсервіс пропонує широкий спектр робіт з будівництва водопроводу для кращого використання передових технологій та сучасних матеріалів. Ми беремо на себе відповідальність самостійно вирішити всі технічні та інженерні завдання з моменту передачі об’єкта підряднику до здачі в експлуатацію.
Ми здійснюємо:

  • Будівництво і прокладку водопроводу.
  • Капітальний ремонт водопроводу.
  • Локальний ремонт водопроводу.

Прокладання водопроводу є технологічним процесом, який повинен супроводжуватися інженерної документацією всіх будівель і комунікацій, які прилягають до системи. Реалізація монтажу може здійснюватися наступними способами:

  • Відкрита прокладка з розробкою ґрунту є найбільш поширеним варіантом в умовах густої міської забудови. Це стандартний спосіб.
  • Безтраншейного будівництва, що включає в себе горизонтально-направлене буріння, мікротоннельну прокладку, притискання сталевих футлярів і прокол ґрунту.

Більш трудомісткий, але він має ряд переваг для замовника.

Водопровід B1 / B2

ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА

Прокладка труб може здійснюватися на будь-якому об’єкті і входить до переліку монтажних робіт інженерних мереж. Вона необхідна для підключення будинку або заміської ділянки до системи центрального водопостачання, тобто організації автономного забору води з свердловин і приміських водойм.

Коректна прокладка полягає в точному виборі труб, що залежать від умов експлуатації системи. Труби можуть бути полівінілхлоридними, сталевими, мідними або металопластиковими. Найбільшою популярністю користуються перший і останній варіанти, так як в них вода не має домішки іржі.

Вироби з міді значно дорожче, тому, найчастіше, використовуються при водопостачанні елітних мікрорайонів. Зовнішній водопровід найкраще реалізувати за допомогою недорогих полімерних труб: ПВХ або поліпропілен.

Прокладка труб прихованого монтажу – найбільш важливий етап при будівництві мережі, який вимагає значних грошових вкладень. Важливе значення має правильно складений і коректно узгоджений проект.

Для реалізації проекту будівництва водопроводу, звертайтеся в компанію ТСС, телефонуйте або надсилайте онлайн-заявку через форми зворотного зв’язку на сайті.