fbpx

При будівництві нових як житлових, так і комерційних об’єктів, найбільш відповідальний та важливий етап – проектування зовнішніх інженерних мереж. Оскільки без ретельно прорахованої та продуманої системи опалення, водопостачання і каналізування неможливе ефективне функціонування майбутньої побудови.

Експертно складений проект зовнішніх інженерних мереж дозволить, у майбутньому, уникнути різноманітних проблем, які можуть виникнути як під час будівництва, так і в подальшій експлуатації.

При проектуванні та подальшому прокладанні зовнішніх інженерних мереж, таких як водопостачання, каналізування та теплопостачання, профільні фахівці компанії Термосантехсервіс враховують усі навіть найдрібніші тонкощі.

Проектування
Проектні роботи включають такі етапи:

1.
Повна та ретельна експертиза об’єкта
2.
Розробка детального технічного завдання
3.
Проведення точних розрахунків і детальних креслень
4.
Погодження та отримання технічних умов у постачальників послуг і ресурсів
5.
Погодження замовником проекту
6.
Прокладка, монтаж та налагодження зовнішніх інженерних мереж

Для того щоб правильно розробити технічне завдання на водопостачання та водовідведення, необхідно врахувати всі канали споживання, пікові та середні витрати води, прокладку стоків. Також наші фахівці звертають увагу на кількість поверхів, різницю у висоті між джерелом з водою, або місцем залягання магістралі та будівлею. Враховуємо і тиск та продуктивність труб, що будуть прокладати, детально вивчаємо ґрунти та обстежуємо трасу прокладання. Визначаємося з методами прокладки труб, місцях розводки та їх конфігурації. Обов’язково розраховуємо не тільки діаметр труб зовнішньої прокладки, але і внутрішню розводку труб необхідного діаметру та щільності.

При проектуванні тепломереж звертаємо увагу призначення об’єкта – комерційна будова чи житлове приміщення. У систему перевірок включаємо аналіз властивостей ґрунту, рівень ґрунтових вод, кліматичні і метеорологічні умови, сейсмічну характеристику району.

Щодо каналізаційної мережі, то вона включає в себе колектори, вуличну і внутрішньо майданчикові мережі, будинкові приєднання.

Проектування зовнішніх інженерних мереж від будівельної компанії Термосантехсервіс включає комплексну розробку ескізів майбутніх конструкцій, а також підготовку і забезпечення повним пакетом проектної документації для будівництва об’єкта.