fbpx

Будівельно-монтажні роботи зовнішніх інженерних мереж профільні фахівці компанії Термосантехсервіс розпочинають тільки після погодженого проекту та отриманих всіх дозвільних рішень від державних інстанцій.

Будівництво зовнішніх інженерних мереж включає в себе прокладання водопровідних труб для гарячої та холодної води, системи каналізації та теплотраси опалення. Особливу увагу приділяємо особливостям кожної системи, оскільки для опалювальної системи потрібно максимально скоротити можливі втрати тепла, а для каналізації потрібно точно дотримуватись нахилу труб, щоб забезпечити достатню швидкість течії рідин.

Найбільш важлива комунікація – водопостачання, оскільки без неї не можуть обійтись ні промислові будівлі, а також житлові та офісні приміщення. Монтаж водопостачання фахівці компанії можуть здійснювати як класичним методом із копанням траншеї, так і методом ГНБ, який проходить суттєво швидше, але вимагає спеціальної техніки і далеко не завжди можна застосувати через особливості ґрунтів. Найкращий варіант виконання робіт по зовнішньому водозабезпеченню – коли труби до будинку прокладаються в землі на глибині, що перевищує межу промерзання ґрунту. Якщо такої можливості немає, то водопровідні труби ретельно утеплюємо. У випадку, коли водопровід проходить на ділянці, де можливі сильні навантаження (наприклад, автотраса), то над трубами прокладається цегляний ряд. Всі повороти намагаємось робити плавними, без прямих кутів.

Друга комунікація за ступенем важливості – опалення, для виконання робіт якої потрібна не тільки відповідна техніка та інструменти, але і особливі навички та досвід майстрів. Зовнішнє теплопостачання – складна система інженерних комунікацій, що включає магістралі, стояки, підводки, опалювальні прилади і т.д., де потрібно враховувати джерела подачі тепла, спосіб укладання труб, види використовуваних труб, радіаторів, а також можливі тепло втрати.

Будівельно-монтажні роботи 1

При прокладанні теплопостачання до будинку спеціалісти компанії Термосантехсервіс виконують підключення до центральних тепломереж або створюють автономну систему опалення. Надають послуги з монтажу зовнішніх систем теплопостачання та прокладання теплотрас (опалення під ключ):

1.
проведення необхідних розрахунків та підбір обладнання для проведення монтажу зовнішньої системи теплопостачання
2.
поставка опалювальних приладів, обладнання та матеріалів з урахуванням нюансів архітектурних та інженерних рішень
3.
монтаж трубопроводів, системи опалення
4.
прокладання теплотрас

Закінчує процес монтажу – прокладання систем каналізації, за допомогою якої виводяться всі рідкі відходи з житлових приміщень, а також стоків дощової води та талих вод з даху будинку. Саме таким чином досягається гігієна при експлуатації систем, що відповідають за каналізування. Наші фахівці враховують усі нюанси та не допускають для водовідведення різких поворотів з прямим кутом. Оскільки чим менше вигинів і поворотів має лінія, тим менше вона схильна до засмічення, та встановлюють оглядові колодязі у місцях поворотів.

Будівельно-монтажні роботи 2