fbpx

Компанія Термосантехсервіс вже майже 30 років надає комплексні послуги з проектування та будівництва зовнішніх інженерних мереж водопостачання, каналізування, теплопостачання.

1992
А почалося все у далекому 1992 році з малого спільного підприємства “Термо” та будівництва нових і реконструкції існуючих трубопроводів в місті Києві та Київській області.
2005
У 2005 році була заснована компанія ТОВ Термосантехсервіс.
2016
З 2016 року ми вийшли на регіональний рівень робіт, успішно провівши проектно-будівельні роботи зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж промислових об'єктів в Дніпропетровській та Житомирській областях.
Наша місія
Якісне будівництво. Мінімізація витрати замовника, шляхом якісних та оптимальних проектних рішень.
Наше кредо
Виконувати роботу якісно.
Наша ціль
Надання комплексу послуг від концепції до будівельно-монтажних та сервісних робіт.
П’ять стратегічних принципів роботи:
  1. Відповідальність перед замовником. Чесні відносини з партнерами на будівельному і консультаційному ринку створили нам високу репутацію. Підтримання доброго імені компанії – один з основних двигунів бізнесу.
  2. Будь-яка робота виконується тільки професіоналами. Всі етапи – від ідеї та проектування до експлуатаційного обслуговування виконуються фахівцями, що спеціально підготовлені для цих робіт.
  3. Ми не економимо- на технологіях. Ми використовуємо у своїй роботі тільки найсучасніші технології та матеріали.
  4. Точність та компетентність наших фахівців. Ми в обов’язковому порядку виконуємо власні розрахунки обсягів матеріалів, терміни виконання робіт, вартість будівництва. З нами Ви можете планувати з упевненістю!
  5. Дотримання норм і стандартів. Незалежно від місця, часу та виду будівництва ми гарантуємо повне дотримання всіх нормативних вимог. Ми маємо всі можливі ліцензії на проведення повного спектру будівельних робіт.
> 120 000

За рахунок дружнього, прогресивного та високопрофесійного колективу нам вдалося досягти високих результатів продуктивності роботи – з 2013 по 2018 роки побудовано більше 120 тисяч метрів зовнішніх мереж.

> 100

А кількість наших постійних замовників складає понад 100 організацій.