fbpx

Компанія Термосантехсервіс Ваш надійний діловий партнер з висококваліфікованою командою професіоналів, багаторічним досвідом у проектуванні, будівництві та обслуговуванні зовнішніх інженерних мереж водопостачання, каналізування, теплопостачання, а також потужною власною матеріально-технічною базою. Сучасне обладнання та техніка дають нам можливість суттєво зменшити терміни виконання робіт та отримати максимально ефективний результат, не тільки на етапі монтажу, але і на довгі наступні роки експлуатації.

Планування та проведення зовнішніх комунікацій, а саме водопроводу, каналізації та теплотрас – суттєвий етап у будівництві комерційних та житлових будівель. Це надважливі складові всіх інженерних комунікацій, оскільки саме завдяки якісному монтажу зовнішніх інженерних мереж забезпечується злагоджене функціонування і надійність експлуатації всіх систем.

Проектування та будівельно-монтажні роботи зовнішніх інженерних мереж водопостачання, каналізування, теплопостачання – доволі складний процес, який має велику кількість обмежень, які не дозволяють прокладати зовнішні мережі ближче певної відстані від конкретної будівлі, а також багато інших факторів, які наші фахівці враховують ще на етапі проектування та подальшому погодженні у відповідних державних інстанціях.

Компанія Термосантехсервіс виконує повний комплекс робіт із зовнішніми інженерними мережами:

1.
проведення аналізу стану інженерних мереж
2.
отримання технічних умов експлуатації
3.
отримання технічних умов і геопідоснови
4.
монтаж обладнання
5.
пусконалагоджувальні роботи
6.
проектування інженерних мереж
7.
підключення будівлі, що будується

На всі види робіт, які виконують профільні фахівці нашої компанії, маємо необхідні ліцензії, дозволи та свідоцтва. У свою чергу, всі роботи виконуються тільки профільними фахівцями, які мають необхідні допуски до цих робіт.

Наш принцип роботи з замовником базується на партнерських, відвертих та чесних взаємовідносинах. Гарантуємо високу якість робіт на всіх етапах будівництва: від отримання пакета документації до введення об’єкта в експлуатацію.