Високе звання «Лідер року 2018» будівельної галузі — нове досягнення ТОВ «ТЕРМОСАНТЕХСЕРВІС»

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу нашу компанію ТОВ «ТЕРМОСАНТЕХСЕРВІС» визнано одним з найефективніших підприємств України у будівельній промисловості, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018» будівельної галузі.

За внесок у розвиток сфери будівництва та гідний приклад успішної діяльності для інших представників галузі. Результати підприємства у Національному бізнес-рейтингу: Друге місце (ЗОЛОТО рейтингу) серед господарських товариств України за показником “Рентабельність власного капіталу” за основним видом діяльності (КВЕД – 42.21)

МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ

Результати блискучого втілення ідеї — завжди на видноті й часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й роки кропіткої праці й зусиль кожного працівника. Величезне значення для нас мають ті принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату, а це: принципи роботи всієї команди

• мінімум браку,
• швидкість,
• виконання роботи в термін,
• задоволення потреб клієнта.

На сьогодні наше підприємство пропонує клієнтові комплексні послуги з проектування та будівництва зовнішніх інженерних мереж водопостачання, каналізування, теплопостачання. Нашою особливістю як підприємства в будівельній галузі є якісне будівництво. Мінімізація витрати замовника, шляхом якісних та оптимальних проектних рішень.
Задля цього ми постійно розвиваємося і впроваджуємо інноваційні рішення в будівельній промисловості, в роботі різних масштабів.

ПОЧЕСНА НАГОРОДА

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018» будівельної галузі, адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг з будівництва та проектування, що ми надаємо кінцевому споживачу. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни, зокрема в будівельній промисловості.
Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 15 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.